003.jpg
Wyszukaj w portalu
zaplac_podatki.png
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
Deklaracja dostępności.jpg
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
1460x616.png
INWESTUJ.jpg
500plus.jpg
baner_zagosp.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
1_PROC_min.jpg
logo.jpg
projekty.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Międzynarodowe warsztaty „Stop przemocy i dyskryminacji” Erasmus plus
Wprowadzono:14.04.2021 | chodziez3
Liczba wyświetleń:197
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafikaW dniach 29 - 31 marca uczniowie oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Chodzieży zorganizowali warsztaty online dla gości z Bułgarii, Rumunii, Turcji oraz Włoch biorących udział we wspólnym projekcie Erasmus plus "Stop przemocy i dyskryminacji." Było to już czwarte spotkanie w tym gronie, wcześniej warsztaty odbyły się w Turcji, Bułgarii i Rumunii.

Tym razem jako gospodarze, uczniowie i nauczyciele chodzieskiej "jedynki" poprowadzili ciekawe zajęcia teoretyczno-praktyczne o tematyce związanej z przeciwdziałaniem różnych form przemocy i prześladowania. Ze względu na czas pandemii, zajęcia odbyły się zdalnie, jednak dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu, wszyscy uczestniczy mogli wymienić się doświadczeniami, wyposażyć się w niezbędną wiedzę i umiejętności radzenia sobie z trudnymi konsekwencjami prześladowań o różnym charakterze oraz poznać skuteczne techniki przeciwdziałania agresywnym postawom. Warsztaty odbywały się w języku angielskim, cieszyły się dużym zainteresowaniem i zgromadziły przed monitorami wielu uczniów i nauczycieli z krajów partnerskich. Wszyscy otrzymali pamiątkowe certyfikaty.

- Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom i partnerom projektu za wspólny wysiłek, który po raz kolejny pomógł nam skutecznie walczyć z przemocą i dyskryminacją. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie i dalszą współpracę. Za organizację warsztatów odpowiedzialni byli nauczyciele Sp1 Paweł Idczak, Oskar Nojszewski oraz Anna Zawadzka. Za swoje zaangażowanie i udział w projekcie dziękujemy uczniom Zuzannie Koźlarek z klasy 7b, Michalinie Kozioł, Oldze Strzępce, Natalii Majewskiej z klasy 8c, Anicie Jankowskiej oraz Agnieszce Berczyńskiej z klasy 8a, Klarze Kardacz z klasy 7 e oraz Pawłowi Przybyszewskiemu i Jakubowi Wylegała z klasy 7d - informuje Anna Zawadzka z SP1.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika