DSC_8211.JPG
Wyszukaj w portalu
zaplac_podatki.png
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
logo.jpg
projekty.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Rozpoczęcie roku szkolnego w chodzieskiej Szkole Podstawowej nr 3
Wprowadzono:04.09.2020 | chodziez3
Liczba wyświetleń:306
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

1 września tradycyjnie i po długiej przerwie w szkole rozbrzmiał pierwszy dzwonek. Mimo, że nieco w innej niż zwykle formie, to na twarzy uczniów było widać uśmiech i radość z oczekiwanych spotkań i powrotu do tradycyjnej szkoły.


Uczniowie przybyli do szkoły zgodnie z ustalonym harmonogramem, podzieleni na grupy i zachowując ustalone w szkole procedury i wytyczne MEN. Uczniowie klas II - VIII spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie po serdecznym powitaniu i wspomnieniach z wakacji - otrzymali świadectwa promocji do tegorocznych klas. Ci uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki otrzymali już w czerwcu stypendia naukowe oraz nagrody książkowe, natomiast wszyscy, którzy uzyskali świadectwo z paskiem - otrzymali dzisiaj wraz ze świadectwem piękne długopisy z dedykacją ufundowane przez Radę Rodziców. Wszyscy uczniowie szkoły otrzymali również od Rady Rodziców kolorowe maseczki wielokrotnego użytku, za które serdecznie dziękujemy oraz ulotki informacyjne zawierające zasady bezpieczeństwa dla rodziców i uczniów przekazane przez burmistrza miasta - Jacka Gursza.
Uczniowie klas pierwszych swoich wychowawców poznali już w ostatnich dniach sierpnia na spotkaniach indywidualnych. Dzisiaj więc- już pewnym krokiem - przekraczali próg szkoły kierując się na salę gimnastyczną, gdzie powitała dzieci wraz z rodzicami dyrektor szkoły, Hanna Lohr. Odbył się też mały konkurs polegający na zapakowaniu plecaka przez przedstawicieli klas, po którym rodzice oraz uczniowie uroczyście złożyli ślubowanie.  Podczas uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za pracę odchodzącej ze stanowiska wicedyrektor Pani Iwonie Petrykowskiej, przedstawiając jednocześnie jej następczynię - Panią Anne Przekop. Słowa podziękowania skierowano także w imieniu społeczności szkolnej dwóm wieloletnim nauczycielom odchodzącym na emeryturę - Pani Marlenie Orzechowskiej i Elżbiecie Krupie, którym dziękujemy za wkład pracy na rzecz rozwoju szkoły i uczniów, życząc wypoczynku i zdrowia. Za pracę w szkole podziękowano także Pani Bożenie Michalskiej.
Życzymy nam wszystkim spokojnego roku szkolnego, aby bez stresu, ograniczeń wpływających na nauczanie i wychowanie uczniów oraz w zdrowiu przebiegał nasz wspólny czas.

MJD

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika