noc.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
logo.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Wypoczynek
W niedzielę Piknik Naukowy w Chodziezy
Wprowadzono:10.09.2018 | chodziez
Liczba wyświetleń:4912
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

Już w najbliższą niedzielę, 16 wrzesnia, w godzinach od 11.00  do 16.00, na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodzieży, odbędzie się 4. Chodzieski Piknik Naukowy. 

Tegoroczna edycja pikniku dotyczy wzajemnego wpływu, jaki wywierają na siebie człowiek i otaczająca go natura. Wiedza przyrodnicza będzie przekazywana w formie zabawy i doświadczeń na stoiskach Nadleśnictwa oraz Miejskich Wodociągów i Kanalizacji. Wystawcy zadbają o to, aby przekazywane wiadomości były nie tylko interesujące, ale również miały wartość praktyczną.

Pomyśleliśmy też o kąciku przedszkolaka dla najmłodszych(przedszkola Wesoły Smyk i Pod Dębusiem Olbrzymkiem). Pierwszy raz swoją ekspozycję będzie miała młodzież z I LO w Chodzieży. Archeolodzy pokażą archaiczne przykłady interakcji człowieka z przyrodą. Z kolei zupełnie nowoczesne samochody i autobusy elektryczne znajdą się na stanowiskach Miejskiego Zakładu Komunikacji, MBM Solar i Toyota Ukleja.

 

Z pewnością atrakcją będą dwa namioty z escape roomami, czyli pokojami zagadek. Aby wziąć w nich udział należy zgłosić zespół podczas pikniku do obsługi namiotów.

 

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, wszyscy uczestnicy pikniku będą mogli wziąć udział w losowaniu cennych nagród, w tym tabletów. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu jest zebranie 16 różnych pieczątek na piknikowych stoiskach . Wypełniony kupon należy wrzucić do urny na stoisku Urzędu Miejskiego w Chodzieży. Losowania będą odbywały się na scenie, zgodnie z harmonogramem pikniku.

 

Główni organizatorzy pikniku to: Urząd Miejski w Chodzieży, PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Podanin oraz Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Chodzieży.

Patronat honorowy nad Chodzieskim Piknikiem Naukowym objęły: Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Patronem medialnym pikniku jest Tygodnik Lokalny Chodzieżanin.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ