noc.jpg
Wyszukaj w portalu
projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
rm.png
rdpp.png
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
1_PROC_min.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Koło Gospodyń Miejskich zorganizowało kolejne spotkanie dla pań
Wprowadzono:16.10.2019 | chodziez3
Liczba wyświetleń:1031
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika
We wtorek 15 października 2019 r. odbyło się  kolejne spotkanie, działającego w Chodzieży od ponad dwóch lat, Koła Gospodyń Miejskich.

Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży integruje i wspiera panie w różnych dziedzinach - wszystkich istotnych i potrzebnych, czasem sięgając po tematy fundamentalne, tak było na wczorajszym spotkaniu z udziałem pań - Małgorzaty Polzin i Marioli Bączek ze Stowarzyszenia Chodzieskich Amazonek "Różowa wstążeczka". Spotkanie odbyło się 15 października, który jest Europejskim Dniem Walki z Rakiem Piersi i miało na celu przypomnienie, że samobadanie jest podstawowym i jednym z najważniejszych elementów w procesie wczesnego wykrywania raka piersi. Uczestniczki spotkania otrzymały wiedzę teoretyczna oraz praktyczne wskazówki, jak prawidłowo wykonać samobadanie.

- Na spotkaniu gościliśmy również Nadkom. Elżbietę Żulewską, która w chodzieskiej policji pełni funkcję profilaktyka społecznego. Pani Nadkomisarz zaprezentowała walizkę narkotyczną i opowiedziała o narkotykach, dopalaczach i środkach odurzających, które należą do najpoważniejszych zagrożeń, na jakie narażeni są młodzi ludzie. Podejmujemy tematy trudne, bo wiemy, że w głębi serca każdy chciałby ochronić siebie i swoich bliskich od chorób i różnych innych zagrożeń. Wierzymy, że mamy szansę na skuteczne przeciwdziałanie i zapobieganie niebezpiecznym zjawiskom społecznym, dlatego spotkania o podobnych charakterze będą się regularnie odbywały w Kole Gospodyń - informują członkinie Koła.

Przypomnijmy, że Koło Gospodyń Miejskich w Chodzieży powstało w 2017 roku, a w czerwcu 2019 r. grupa nieformalna przekształciła się w stowarzyszenie. Panie z Chodzieży chętnie uczestniczą w organizowanych spotkaniach, które odbywają się w różnych, ciekawych formach. Do tej pory gospodynie brały udział m.in. w kursie samoobrony, w warsztatach twórczych, spotkaniach z psychologiem i coachem, przygotowały filmy i książki z przepisami kulinarnymi, odbyły się warsztaty ze stylistką, makijażystką, specjalistą od zdrowego stylu życia. Poza tematycznymi spotkaniami, odbywają się też takie, podczas których jest czas na rozmowę, wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami. Następne spotkanie odbędzie się 29 października, o czym, jak zawsze, będzie można się dowiedzieć z profilu Koła Gospodyń Miejskich w Chodzieży na Facebooku.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika