noc.jpg
Wyszukaj w portalu

projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
mapowy.jpg
latarnicy.jpg
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
logo.png
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
edo.png
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
promocje_2018_logo1[1].jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
"Poznajemy siebie" w klubie malucha
Wprowadzono:20.03.2017 | chodziez2
Liczba wyświetleń:724
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika


„Poznajemy siebie" - aktywność ruchowa dla dużych i małych wg. Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne w ramach projektu „Bąbelkowy podwieczorek z mamą i tatą"


W środę 15-03-2017 odbyły się pierwsze zajęcia warsztatowe dla rodziców i dzieci z cyklu „Bąbelkowy podwieczorek dla mamy i taty". Projekt Klubu Malucha „Kraina Uśmiechu" jest skierowany do dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat oraz ich rodziców i składa się z cyklu bezpłatnych spotkań warsztatowych.


Pierwsze zajęcia skupiły swoją uwagę na aktywności ruchowej dla małych i dużych według Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Prostota, naturalność i uniwersalność metody stworzonej przez angielską nauczycielkę tańca i ruchu Weronikę Sherborne pozwala na rozwój świadomości własnego ciała i otaczającej przestrzeni. Poprzez ruch i dotyk buduje relacje między partnerami (dziecko - rodzic) oraz wspomaga nawiązanie bliskości i kontaktu.
Na środowych zajęciach spotkało się 14 rodzin, który wraz z opiekunami z klubu malucha odkrywali swoje ciało i nawiązywali wzajemne relacje. Na sali oprócz ruchu ważną rolę odgrywały emocje, które w tym dniu były tylko pozytywne. Pomimo zmęczenia wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, a uśmiech nie schodził z ich twarzy.
W ramach zajęć ruchowych MRR „Poznajemy siebie" planowany jest cykl 8 bezpłatnych spotkań warsztatowych. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców wraz ze swoimi dziećmi na kolejne spotkanie, które odbędzie się w czwartek 30-03-2017 o godz. 17:00 w przedszkolu „Pod Dębusiem Olbrzymkiem". Prosimy o zabranie stroju sportowego i dużo uśmiechu na twarzy.

Klub Malucha „Kraina Uśmiechu"

 

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika